Pravidla pro vkládání inzerce

Níže uvedená pravidla jsou nedílnou součástí Podmínek použití stránek Inzerce Sedmikráska. Každý uživatel, ketrý chce inzerovat na stránkách Inzerce Sedmikráska je povinen je dodržovat.

 • Vkládejte pouze inzeráty na konkrétní předmět nebo službu, popřípadě nabídku konkrétního zaměstnání. Pokud vlastníte eshop inzerujte jednotlivé produkty a přiložte odkaz příno na stránku s produktem. Pokud inzerujete službu, uveďte co konkrétně provádíte, kde svou činnost provozujete a cenu služby. Inzerce není určena k něčí propagaci!
 • Při inzerování pracovních nabídek vždy uveďte konkrétní pozici a náplň práce a požadavky na uchazeče - podezřelé pracovní nabídky budou smazány.
 • Nezapomeňte vložit ke svlému inzerátu kontakt (pokud nechcete využít kontaktních formulářů u inzerátů). Inzeráty bez kontaktu a se zakázaným kontaktním forulářem budou buď upraveny nebo odstraněny.
 • Vyberte inzerátu vhodný název - do jména inzerátu nevkládejte jméno firmy nebo dokonce odkazy.
 • Zařazujte inzeráty do správných kategorií - pomůžete především sami sobě.
  Pozor! Nepleťte si správnou kategorii s kategorií příbuznou - například pojištění domů nevkládejte do kategorie Nemovitosti!
 • Je zakázáno vkládat stejný inzerát několikrát za sebou do stejné kategorie - takovéto inzeráty budou smazány, protože poškozují ostatní inzerenty. Dále je zakázáno vkládat stejný inzerát sice do různých kategorií, ale mnohokrát.
 • Je zakázáno vkládat inzeráty typu "napište si o více informací emaliem" - text inzerátu může být dostatečně dlouhý, aby jste popsal/a vše co je třeba.
 • Je zakázáno vkládat podvodné inzeráty - pokud bude zjištěno vkládání podvodných inzerátů, budou tyto inzeráty odstraněny a s nimi i příslušný uživatelský účet (pokud bude uživatel registrován), případně bude uživateli zablokován přístup na stránky.
 • Je zakázáno inzerovat weby nebo služby, které fungují na principu tzv. affiliate systému. Dále je zakázáno inzerovat weby, které obsahují nelegální obsah, erotický obsah nebo obsah podněcující k rasové nesnášenlivosti.
 • Je zakázáno vkládat odkazy jan jiné inzertní servery a podobné stránky.

Inzerce Sedmikráska © verze: 2. 7. 2015, platné od 2. 7. 2015

Náhodné inzeráty

Máte vypnutý Javascript nebo jej Váš prohlížeč nepodporuje - funke stránek budou značně omezeny!

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k ukládání dat do Vašeho počítače. Většina těchto souborů je nezbytná pro správnou funkčnost stránek. Dalším používáním těchto webových stránek nám udělujete souhlas s umístěním souborů cookies do Vašeho počítače. Více informací o těchto souborech neleznete zde.

Pro dvě zubní ordinace v Novém Hrozenkově se hledají zubní lékaři či lékařky

Hledají se zubní lékaři Pro dvě zubní ordinace v Novém Hrozenkově se hledají zub ...

zobrazit inzerát

SELLING : Canon 5D III badge / badge II / 5D badge IV / 7D badge II / Canon 6D / Canon 70D

COMPLETENESS OF SERVICE: # Our warehouse is open to the public 6 days a week # ...
zobrazit inzerát

SELLING :Korg M3-88,Roland Fantom-G8,Yamaha Tyros 5 Workstation,Mackie TT System32

We are Trading company for Wholesaler,Retailer & consumers worldwide of various t ...

zobrazit inzerát