Pravidla pro vkládání inzerce

Níže uvedená pravidla jsou nedílnou součástí Podmínek použití stránek Inzerce Sedmikráska. Každý uživatel, ketrý chce inzerovat na stránkách Inzerce Sedmikráska je povinen je dodržovat.

 • Vkládejte pouze inzeráty na konkrétní předmět nebo službu, popřípadě nabídku konkrétního zaměstnání. Pokud vlastníte eshop inzerujte jednotlivé produkty a přiložte odkaz příno na stránku s produktem. Pokud inzerujete službu, uveďte co konkrétně provádíte, kde svou činnost provozujete a cenu služby. Inzerce není určena k něčí propagaci!
 • Při inzerování pracovních nabídek vždy uveďte konkrétní pozici a náplň práce a požadavky na uchazeče - podezřelé pracovní nabídky budou smazány.
 • Nezapomeňte vložit ke svlému inzerátu kontakt (pokud nechcete využít kontaktních formulářů u inzerátů). Inzeráty bez kontaktu a se zakázaným kontaktním forulářem budou buď upraveny nebo odstraněny.
 • Vyberte inzerátu vhodný název - do jména inzerátu nevkládejte jméno firmy nebo dokonce odkazy.
 • Zařazujte inzeráty do správných kategorií - pomůžete především sami sobě.
  Pozor! Nepleťte si správnou kategorii s kategorií příbuznou - například pojištění domů nevkládejte do kategorie Nemovitosti!
 • Je zakázáno vkládat stejný inzerát několikrát za sebou do stejné kategorie - takovéto inzeráty budou smazány, protože poškozují ostatní inzerenty. Dále je zakázáno vkládat stejný inzerát sice do různých kategorií, ale mnohokrát.
 • Je zakázáno vkládat inzeráty typu "napište si o více informací emaliem" - text inzerátu může být dostatečně dlouhý, aby jste popsal/a vše co je třeba.
 • Je zakázáno vkládat podvodné inzeráty - pokud bude zjištěno vkládání podvodných inzerátů, budou tyto inzeráty odstraněny a s nimi i příslušný uživatelský účet (pokud bude uživatel registrován), případně bude uživateli zablokován přístup na stránky.
 • Je zakázáno inzerovat weby nebo služby, které fungují na principu tzv. affiliate systému. Dále je zakázáno inzerovat weby, které obsahují nelegální obsah, erotický obsah nebo obsah podněcující k rasové nesnášenlivosti.
 • Je zakázáno vkládat odkazy jan jiné inzertní servery a podobné stránky.

Inzerce Sedmikráska © verze: 2. 7. 2015, platné od 2. 7. 2015

Náhodné inzeráty

Máte vypnutý Javascript nebo jej Váš prohlížeč nepodporuje - funke stránek budou značně omezeny!

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k ukládání dat do Vašeho počítače. Většina těchto souborů je nezbytná pro správnou funkčnost stránek. Dalším používáním těchto webových stránek nám udělujete souhlas s umístěním souborů cookies do Vašeho počítače. Více informací o těchto souborech neleznete zde.

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice. Penzion Minor České Budějovice je ob ...

zobrazit inzerát

Penziony České Budějovice ubytování Minor

Penziony České Budějovice ubytování Minor. Mezi penziony České Budějovice a o ...

zobrazit inzerát

Hotýlek hotel Minor České Budějovice

Hotýlek hotel Minor České Budějovice. Hotel Minor České Budějovice ubytování s ...

zobrazit inzerát